Solární termické systémy
ODBORNÝ VELKOOBCHOD, SERVIS A DISTRIBUCE
ISO 9001:2001, ISO 14001:2005

ŠKOLICÍ STŘEDISKO

Školicí středisko obnovitelných zdrojů energie JH Solar s.r.o.

Školicí středisko JH SolarVzhledem ke stále sílící poptávce po instalaci solárních systémů se společnost JH Solar s.r.o. rozhodla vybudovat školicí středisko obnovitelných zdrojů energie. Stavba byla zahájena na jaře roku 2009 a slavnostní otevření školicího střediska proběhlo v květnu 2011 v rámci Českých dnů slunce. Jedná se o multifunkční školicí zařízení, kde mohou zájemci o technologie využívající obnovitelné zdroje energie získat nové informace z oboru.


Školicími pomůckami uvedenými do provozu zde jsou - solární termický systém integrovaný do střešního pláště – 28 ks plochých vakuových slunečních kolektorů Thermosolar - instalovaný výkon 28 kW, dále ostrovní fotovoltaický systém – 4,32 kWp, tepelné čerpadlo země-voda IVT HE17, stěnové topení a chlazení, vzduchotechnická jednotka Atrea, kotel na biomasu Verner VN25D, akumulační nádrž s integrovaným zásobníkem teplé užitkové vody (objem 3000 l se stratifikačním válcem; výška 7,5 m).


Středisko bylo vybudováno za účelem rozšiřování znalostí zaměstnanců a montážních partnerů, v případě zájmu bude školicí středisko poskytnuto pro potřeby středních a vysokých škol. K dispozici máme plně vybavené výukové prostory s možností velkoplošné projekce, dílny, sklady a samozřejmě příslušenství.

V současnosti je možné školicí prostory pronajmout včetně zabezpečení služeb.
Pronájem prostor pro školení

Školicí středisko je využíváno pro pravidelná školení zaměstnanců a montážních firem z oboru obnovitelných zdrojů energie.

Zároveň nabízíme pronájem těchto prostor:

 počet osobvybavenícena bez DPH
do 6 hod/den
cena bez DPH
nad 6 hod/den
malá školicí místnostdo 25wi-fi , interaktivní tabule, počítač s připojením na internet, ozvučení600,-1 200,-
velká školicí místnostdo 55projektor, výsuvné plátno, tabule1 000,-2 000,-

V ceně nájmu je technická podpora, příprava akce, úklid.

Součástí pronajímaných prostor je kuchyňka s vybavením, sociální příslušenství se sprchou, parkoviště přímo u budovy zdarma, případně uzamykatelné parkoviště.

V případě zájmu je možné zajistit ubytování a kompletní cateringové služby.


» Fotografie ze slavnostního otevření školicího střediska

» Fotografie ze instalace akumulační nádrže
Fotografie školicího střediska

Školicí středisko JH SolarŠkolicí středisko JH SolarŠkolicí středisko JH SolarŠkolicí středisko JH SolarPříslušenstvíPříslušenstvíStěnové chlazení a topeníKotel Wener WN25DAkumulační nádrž - technologieTepelné čerpadlo země-voda IVT-HE17Ostrovní fotovoltaický systém 4,32 kWpVzduchotechnická jednotka AtreaOstrovní fotovoltaický systém, terasa, 4,32 kWp, termický systém, integrace 28ks TS 400H, 28 kWTermické solární kolektory TS 400HTermický solární systém, integrace 28 ks TS 400H, výkon 28 kWSídlo JH Solar